Zapowiedź #29 kolejki ... Start Namysłów gra dla Oli !!!

Zapowiedź #29 kolejki ... Start Namysłów  gra dla Oli !!!

Przed nami kolejna 29 kolejka IV Ligi Opolskiej. O awans do III Ligi walczą 3 drużyny: Piotrówka, Głubczyce oraz Brzeg.

Drużyna z Piotrówki  ma trudniejszego przeciwnika niż dwaj pozostali bowiem zagra z Chemikiem, Stal zmierzy się na wyjeździe z Chróścicami natomiast Polonia z LZS Mechnice.

Rozgrywki powoli zbliżają się ku końcowi po tym weekendzie zostanie ich już tylko pięć. W kolejnych zapowiedziach będziemy przybliżać sytuację awansów i spadków.

29 kolejka 23-24.05.2015 - 17:00

OKS Olesno Porawie Większyce
Czarni Otmuchów Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Łubniany Pogoń Prudnik
Victoria Chróścice Stal Brzeg
TOR Dobrzeń Wielki Racławia Racławice Śląskie
Olimpia Lewin Brzeski Orzeł Źlinice
(x) Start Namysłów Sparta Paczków
LZS Mechnice Polonia Głubczyce
LZS Piotrówka Chemik Kędzierzyn-Koźle

<b> - pogrubioną czcionką oznaczyliśmy Lidera

(x) - mecz Startu ze Spartą jako jedyny odbędzie się w Niedzielę 24.05 również o 17:00

Ważna informacja:

Podczas meczu Startu Namysłów ze Spartą Paczków cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany dla chorego dziecka, niepełnosprawnej Oli z Idzikowic. Będzie również prowadzona kwesta przez wolontariuszy w trakcie spotkania.

Cel jest szczytny - po więcej informacji odsyłamy na stronę NKSu:http://www.startnamyslow.pl/a/publicystyka/2014-15/843-150522-gramy-dla-oli